Odznaczenia

Regulamin Kapituły Odznaczeń

Odznaczenia

–  KAPITUŁA ODZNACZEŃ ŁOWIECKICH W 2019 ROKU NADAŁA ODZNACZENIA  –

 

–  ZŁOM  –

Sławomir Michalewski

 

– MEDAL ŚW. HUBERTA  –


 

– ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ –

Henryk Majcher, Andrzej Sołtysiak.

 

 

– SREBRNY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ –

KŁ Rosomak w Radomiu, Józef Cwajda, Zbigniew Jamróz, Marek Konopka, Andrzej Posłuszny, Krzysztof Badowski, Artur Niebrzydowski.

 

 

– BRĄZOWY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ –

Marian Zych, Jan Trzaskowski, Stanisław Motyl, Ireneusz Kubik, Robert Stefan, Stanisław Michalik.

 

 

– ODZNAKA ZA ZASŁUGI DLA ŁOWIECTWA RADOMSKIEGO –

Leszek Jeromina, Janusz Markiewicz, Marek Sieńko, KŁ Daniel w Skaryszewie.

 

 

– ODZNAKA ZA 50 LETNIĄ PRZYNALEŻNOŚĆ DO PZŁ  –

Zygmunt Czaja, Jan Czajkowski, Kazimierz Gaczyński, Józef Gierasiński, Maria Kieszkowska, Zygmunt Malarczyk, Andrzej Piotrowski, Aleksander Sakowicz, Henryk Suwała, Henryk Warchoł, Zenon Wójtowicz.

–  KAPITUŁA ODZNACZEŃ ŁOWIECKICH W 2018 ROKU NADAŁA ODZNACZENIA  –

 
 

–  MEDAL  ŚW.  HUBERTA  –

Wiesław Wlazło.

 
 
 
 

–  ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ  –

KŁ Jenot w Grójcu.

 
 
 
 
 

–  SREBRNY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ  –

KŁ Proch w Pionkach, Krzysztof Jasiński, Stanisław Mazurek, Edward Skóra.

 
 
 
 

–  BRĄZOWY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ  –

Wojciech Górski, Mirosław Krajewski, Marek Kustra, Marek Lech, 

Jarosław Rusinowski, Ryszard Szymanek, Grzegorz Wachnicki, Paweł Wąsiewicz.

–  KAPITUŁA ODZNACZEŃ ŁOWIECKICH W 2017 ROKU NADAŁA ODZNACZENIA  –

 
 
 

–  ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ  –

Jan Łukowski, Mirosław Piotrowski.

 
 
 

–  SREBRNY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ  –

Marek Bieńkowski, Zbigniew Cyrta, KŁ Niedźwiedź w Wierzbicy,
Stefan Adamczyk, Konstanty Sułkowski.

 
 

–  BRĄZOWY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ  –

Antoni Karpeta, Tadeusz Maciąg, Hubert Ogar, Władysław Babicki, Zygmunt Czerniejewski,

Roman Czwarno, Piotr Gomuła, Marcin Jakubczak, Andrzej Kępka, Franciszek Kołacz,

Ryszard Lewandowski, Paweł Małek, Józef Kościelniak, Dariusz Płodzik, Dariusz Starzyk,

Marek Stolarek, Monika Szymkiewicz Wójcik, Jan Świerczyński, Tadeusz Wikaliński, Paweł Wójcicki, Szczepan Adamczyk, Rafał Drzazga, Konstanty Duda, Józef Kolaszt, Renata Leszczyńska,

Wiesław Leszczyński, Zbigniew Łyżwiński, Stanisław Mularczyk,

Roman Saletra, Jan Siwiarek, Stanisław Zuba.

–  KAPITUŁA ODZNACZEŃ ŁOWIECKICH W 2016 ROKU NADAŁA ODZNACZENIA  –

 
 
 
 

–  ZŁOM  –
 Paweł Stankiewicz

 
 
 
 

–  ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ  –

Jan Krygier, Stanisław Grzanka, Stanisław Niziński, Jerzy Stępień, KŁ Soból w Szydłowcu, 

Karol Uljasz,

Ryszard Szyncel, Jacek Szambor, Tadeusz Misiak, Janusz Łoszczyk, Mieczysław Jędrzejczyk,
Konrad Dyjas,  Henryk Mietelski.

 
 
 
 

–  SREBRNY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ  –

Krzysztof Kaczor, Krzysztof Kwiatkowski, Krzysztof Ofman, Zdzisław Pośnik, Stanisław Woźniak,  Krzysztof Golianek, Józef Kacprzak, Kazimierz Małachowski, Ryszard Matusiak, Janusz Piecyk, Zdzisław Słoniewski, Waldemar Stępień, Henryk Warchoł, Eugeniusz Myszka, Ryszard Mielczarek.

 
 
 
 

–  BRĄZOWY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ  –

Wiesław Belka, Janusz Chmielewski, Witold Chojak, Krzysztof Grzyb,

Konrad Jakubiak, Leszek Jeromin, Mateusz Kucharczyk, Artur Mroczkowski,

Piotr Okleja, Jan Pogodziński, Mieczysław Siuda, Marcin Wasiak,
Władysław Widuch, Andrzej Borzechowski, Ryszard Celmerowski, Henryk Chojnacki,

Krzysztof Czyżewski, Antoni Jabłoński, Michał Jabłoński, Sebastian Kałkowski, Paweł Kołodziejski, Stanisław Kopera, Robert Marek, Wojciech Mietelski, Adam Moranowicz, Andrzej Olszewski,

Michał Pruś, Włodzimierz Sasal, Jerzy Szydłowski,

Zygmunt Wójcik, Ksawery Wróblewski, Michał Wydra.

 
 
 
 

–  ODZNAKA ZA ZASŁUGI DLA ŁOWIECTWA RADOMSKIEGO  –
Arkadiusz Pawliszak,  KŁ Ogar Sułkowice, KŁ Proch Pionki, KŁ Cyranka Grójec, KŁ Ryś Radom, 

KŁ Łoś Radom, KŁ Krępianka Lipsko, KŁ Żubr Czarnolas, KŁ Darz Bór Białobrzegi, KŁ Sokół Grójec,
KŁ Św. Hubert Radom.

 
 
 

–  ODZNAKA ZA 50 LETNIĄ PRZYNALEŻNOŚĆ DO PZŁ  –
Jerzy Szydłowski, Aleksander Sakowicz, Stefan Stańczkowski, Gerard Dec, Bolesław Syroka,
Kazimierz Mazur, Jan Pogodziński, Tadeusz Niewiarowski, Janusz Sakowski, Karol Uljasz.