Koła Łowieckie

Koła Macierzyste

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Paweł NowickiPrezes
2.Ireneusz KubikŁowczy
3.Bartosz KubikSkarbnik
4.Paweł BarwickiSekretarz


Adres korespondencyjny:
ul. Milenijna 20,
26-600 Radom

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Sławomir KwiatkowskiPrezes
2.Dariusz KuśmierzŁowczy
3.Marcin SchabowskiSkarbnik
4.Jacek ŁosiewiczSekretarz


Adres korespondencyjny:

Bąkowiec 126,
26-930  Garbatka Letnisko
zarzad@bazantpionki.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Sławomir PrzybylskiPrezes
2.Stanisław DonicaŁowczy
3.Dariusz Gajewski, Maciej Miśkiewicz, Robert KościanekPodłowczy
4.Robert KuśmierskiSkarbnik
5.Arkadiusz RudnickiSekretarz

Adres korespondencyjny:
Wichradz 21,
05-660 Warka

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Dariusz MadejPrezes
2.Piotr GolecŁowczy
3.Zygmunt BorkowskiSkarbnik
4.Józef JohnSekretarz

 

Adres korespondencyjny:
Podole 99,
05-600  Grójec

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jacek KomorowskiPrezes
2.Marcin JakubczakŁowczy
3.Grzegorz SzwechSkarbnik
4.Ryszard LewandowskiSekretarz
5.Michał Dudek, Sławomir Łukowski, Mariusz NasiłowskiCzłonek zarządu


Adres korespondencyjny:

ul. Przylesie 2,
05-640  Mogielnica

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Sławomir MiroszPrezes
2.Krzysztof OwerkaŁowczy
3.Krzysztof WróblewskiSkarbnik
4.Sylwester OwerkoSekretarz


Adres korespondencyjny:

Złota Góra 28,
05-622 Belsk Duży

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jarosław PawlakPrezes
2.Marek KonopkaŁowczy
3.Tomasz JasiorowskiSkarbnik
4.Łukasz SielezinSekretarz


Adres korespondencyjny:
ul. Leopoldów 31,
26-804 Stromiec

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Andrzej PosłusznyPrezes
2.Maciej KwiatkowskiŁowczy
3.Marian ZychSkarbnik
4.Piotr GołębiowskiSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Młynarska 4,
26-640  Skaryszew
kolo.danielradom@gmail.com

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Zbigniew BebelskiPrezes
2.Andrzej RudzkiŁowczy
3.Marcin SitarekSkarbnik
4.Paweł RumniakSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Kochanowskiego 12,
26-800 Białobrzegi
darzborbialobrzegi@interia.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Antoni DzikPrezes
2.Adam BorkowskiŁowczy
3.Sylwester GrudzieckiPodłowczy
4.Waldemar KlepaczSkarbnik
5.Mirosław DzikSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. Strzałków 83,
26-625  Wolanów
drop.wolanow@gmail.com

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Tadeusz MateraPrezes
2.Dariusz LepaŁowczy
3.Waldemar OwczarskiSkarbnik
4.Michał HermanowiczSekretarz

Adres korespondencyjny:
Dolboszek  14,
05-640  Mogielnica

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Mirosław CzubakPrezes
2.Norbert TokarskiŁowczy
3.Bernard KorczakSkarbnik
4.Michał ProkopczykSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. ul. Olimpijska 1/22,
05-600 Grójec
dzik.przysucha@o2.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Paweł PotockiPrezes
2.Jan SzczepanikŁowczy
3.Stanisław WlazłoPodłowczy
4.Seweryn KwiatkowskiSkarbnik
5.Grzegorz WrzochalSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Lazurowa 22,
26-600  Radom
www.gluszec.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Piotr BielawskiPrezes
2.Krzysztof DzikŁowczy
3.Andrzej SiebułaSkarbnik
4.Krzysztof CeglarskiSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Długowola II 36,
27-300 Lipsko
hubert.lipsko@o2.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Zbigniew SwatPrezes
2.Michał StawarzŁowczy
3.Andrzej KołodziejczykSkarbnik
4.Zygmunt SternikSekretarz


Adres korespondencyjny:

Tychów Nowy 68A,
27-220 Mirzec
kolojazwiec@o2.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Stefan KołaczPrezes
2.Krzysztof GolianekŁowczy
3.Krzysztof JasińskiPodłowczy
4.Bartłomiej GietkaSkarbnik
5.Krzysztof CzarneckiSekretarz


Adres korespondencyjny:

Trzylatków Duży 54a,
05-620  Błędów
www.jenotgrojec.pl
kljenotgrojec@gmail.com

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Ryszard CelmerowskiPrezes
2.Bartłomiej ŻułcińskiŁowczy
3.Łukasz GrzegorczykSkarbnik
4.Łukasz ŚwiderczakSekretarz


Adres korespondencyjny:

Ceteń 119,
26-425 Odrzywół

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Marek MarkowskiPrezes
2.Dariusz SiedleckiŁowczy
3.Piotr UtnickiSkarbnik
4.Marek MarszałekSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Puławska 21,
05-660 Warka
kniejadobieszyn@wp.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jerzy MatulkoPrezes
2.Jarosław SusikŁowczy
3.Radosaw OśkaSkarbnik
4.Jacek BukałoSekretarz


Adres korespondencyjny:

Stara Warka 86,
05-660  Warka
www.kniejawarka.cba.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Krzysztof KwiatkowskiPrezes
2.Łukasz SkowrońŁowczy
3.Tadeusz KosnoSkarbnik
4.Krzysztof OfmanSekretarz


Adres do korespondencji:

Zęborzyn 36,
27-330  Pawłowice
krepiankalipsko@o2.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Zbigniew GrzybowskiPrezes
2.Dariusz MężykŁowczy
3.Tomasz GrzeszczykSkarbnik
4.Marcin OleksikSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Wiślana 47,
26-700  Zwoleń
kuropatwa_zwolen@wp.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Marcin PiotrowskiPrezes
2.Grzegorz LipińskiŁowczy
3.Łukasz MurawskiSkarbnik
4.Andrzej ChojnackiSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Orzechowa 2,
26-600 Radom
las.radom@wp.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jerzy WójcikPrezes
2.Rafał ChmielewskiŁowczy
3.Stanisław MularczykSkarbnik
4.Piotr DudekSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Bałtowska 14,
27-350  Sienno

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jerzy OsipowiczPrezes
2.Jacek DziubaŁowczy
3.Jerzy LesiakSkarbnik
4.Tomasz AmsterSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Długa 2,
05-620  Błędów

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Robert RozborskiPrezes
2.Kamil CichońŁowczy
3.Robert MalarczykSkarbnik
4.Aleksandra ChmurskaSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Asnyka 6,
26-630  Jedlnia Letnisko
kololowieckie.losradom@onet.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Przemysław MąkosaPrezes
2.Marek JaworskiŁowczy
3.Wojciech Bojarski, Stanisław WoźniakPodłowczy
4.Leszek SkronikSkarbnik
5.Tomasz GrosickiSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul Orkana 1,
26-600 Radom
www.lucznik.radom.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Zbigniew AdamskiPrezes
2.Zbigniew ŁyżwińskiŁowczy
3.Wiesław LeszczyńskiSkarbnik
4.Karol CiałekSekretarz


Adres korespondencyjny:

Mirów Stary 37,
26-503  Mirów
www.klniedzwiedz.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Tomasz Zawiła-NiedźwiedzkiPrezes
2.Wincenty GlogierŁowczy
3.Krzysztof GrzybSkarbnik
4.Rafał GlogierSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Sienkiewicza 12/3A,
26-600  Radom
oczeret.radom@interia.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Zbigniew GrudzieńPrezes
2.Artur AltawęgierŁowczy
3.Piotr KondrakiewiczSkarbnik
4.Piotr RauboSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Kwiatowa 4,
05-650 Sułkowice

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Mariusz JaniszekPrezes
2.Łukasz GłogowskiŁowczy
3.Bartosz JaniszekSkarbnik
4.Paweł WudarczykSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Wałsnów 30f,
26-505 Orońsko

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Marek PrusPrezes
2.Tomasz GórskiŁowczy
3.Grzegorz KołtunSkarbnik
4.Artur TarkaSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. ul. Źródlana 3,
26-510 Chlewiska
ostojachlewiska@wp.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Hubert KowalczykPrezes
2.Roman WrzesieńŁowczy
3.Janusz PoznańskiSkarbnik
4.Jan Wojciech BilewskiSekretarz

 

Adres korespondencyjny:
ul. Olsztyńska 29/163,
26-600  Radom

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jerzy KostrzewaPrezes
2.Adrian KosŁowczy
3.Marcin PączekSkarbnik
4.Krzysztof BeczSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Sądowa 59,
26-800  Białobrzegi

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Waldemar GębkaPrezes
2.Waldemar StępieńŁowczy
3.Cezary StępniewskiSkarbnik
4.Antoni CyranSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. Spacerowa 106,
27-300  Lipsko
kolopowislaklipsko@wp.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Stanisław MazurekPrezes
2.Zdzisław JasekŁowczy
3.Jerzy KustrzepaSkarbnik
4.Jerzy LachowiczSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. Mickiewicza 53/31,
26-670 Pionki

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Stanisław PoraPrezes
2.Antoni ĆwiklińskiŁowczy
3.Jan BorekSkarbnik
4.Zbigniew MisiuraSekretarz

Adres korespondencyjny:
Rajec Szlachecki 62F
26-613 Radom

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Wiesław WlazłoPrezes
2.Dariusz PyciarzŁowczy
3.Kamil WłodarczykSkarbnik
4.Łukasz SłowickiSekretarz


Adres korespondencyjny:

Miodne 101,
26-700 Zwoleń

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Sławomir MichalewskiPrezes
2.Kamil CichońŁowczy
3.Damian SotSkarbnik
4.Aleksandra MichalewskaSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. 25-go Czerwca 68,
26-600 Radom
www.rosomak.radom.pl
sekretarz.rosomak.radom@gmail.com

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Artur NiebrzydowskiPrezes
2.Piotr DygasŁowczy
3.Jacek LesiszSkarbnik
4.Andrzej KarasińskiSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Batalionów Chłopskich 3/1,
27-310 Ciepielów
www.rog-ciepielow.pl
rog.ciepielow@o2.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Włodzimierz ChojnackiPrezes
2.Mateusz KucharczykŁowczy
3.Hubert BielińskiSkarbnik
4.Michał KwiatkowskiSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Złota 27,
26-600 Radom
zarzad@rys.org.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Stanisław MotylPrezes
2.Tomasz WincekŁowczy
3.Paweł IwanickiSkarbnik
4.Grzegorz GrochalSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. Kolejowa 4,
26-420 Nowe Miasto

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Włodzimierz SasalPrezes
2.Paweł KołodziejskiŁowczy
3.Hubert OgarSkarbnik
4.Marzanna AdamczykSekretarz

 

Adres korespondencyjny:
Chałupki Łaziskie 1,
26-505 Orońsko

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Waldemar ŻółcikPrezes
2.Tadeusz KomorowskiŁowczy
3.Arkadiusz BetcherSkarbnik
4.Bożena SawickaSekretarz


Adres korespondencyjny:

Kobylin 77,
05-600 Grójec

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Zbigniew WojnowskiPrezes
2.Janusz FrysztakŁowczy
3.Zenon BukowskiSkarbnik
4.Andrzej MakuchSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Staszica 20,
26-670 Pionki
sokolpionki@interia.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Włodzimierz BogusiakPrezes
2.Grzegorz PawlikŁowczy
3.Stanisław KołodziejczykSkarbnik
4.Jacek KozeraSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Majora Hubala 23,
26-315 Poświętne

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Włodzimierz HajdukPrezes
2.Andrzej PiwarskiŁowczy
3.Krzysztof MazurSkarbnik
4.Paweł BarwickiSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. Czeremchowa 12/1,
26-604 Radom
www.sokolradom.eu

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Grzegorz SkowrońskiPrezes
2.Stanisław SadurekŁowczy
3.Emil GajdaSkarbnik
4.Paweł PiekarzSekretarz

Adres korespondencyjny:
Nowiny ul. Wspólna 10,
26-900 Kozienice
www.e-szarak.pl
szarak@sator.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jacek MichalskiPrezes
2.Waldemar ChruślakŁowczy
3.Jarosław SenatorSkarbnik
4.Damian GawlikSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. Rolnicza 5,
26-600 Radom
www.szarak.radom.pl
szarak.radom@gmail.com

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Marta JaśkiewiczPrezes
2.Henryk BajonŁowczy
3.Marek JaśkiewiczSkarbnik
4.Grzegorz ZiębaSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. Maziarze Nowe 25,
27-100 Iłża
szarykolo@gmail.com

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Romuald OchalPrezes
2.Andrzej PiotrowskiŁowczy
3.Zbigniew RydzSkarbnik
4.Piotr GomułaSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. Struga 19/21 m 16,
26-610 Radom

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jakub MiśtaPrezes
2.Dariusz MamlaŁowczy
3.Agnieszka SobaniaSkarbnik
4.Paweł SobaniaSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. ul. Kielecka 102,
26-600 Radom
kolo.lowieckie.traper@adres.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Zdzisław SrokaPrezes
2.Jerzy SułkowskiŁowczy
3.Mariusz MejkaSkarbnik
4.Adam PastuszkaSekretarz

 

Adres korespondencyjny:
ul. Mroczkowskiego 16,
26-800 Białobrzegi

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Zbigniew BednarskiPrezes
2.Jarosław SłowińskiŁowczy
3.Szławomir CzyżewskiSkarbnik
4.Wiktor ZembekSekretarz

Adres korespondencyjny:
ul. Sienkiewicza 7,
26-900 Kozienice
uroczyskobiele@gmail.com

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jarosław JakubczykPrezes
2.Maciej WasilewskiŁowczy
3.Krzysztof LachowiczSkarbnik
4.Michał LachowiczSekretarz

Adres korespondencyjny:
Jastrzębia Stara 9A,
05-640 Mogielnica

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Wiesław GajowikPrezes
2.Arkadiusz LeśniewskiŁowczy
3.Andrzej PrzysuchaSkarbnik
4.Bogdan WójcikSekretarz

 

Adres korespondencyjny:
ul. Lubelska 150,
26-600 Radom
www.wrzos.radom.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Jerzy GierazińskiPrezes
2.Józef GierasińskiŁowczy
3.Tadeusz BilskiSkarbnik
4.Stanisław SoberaSekretarz

Adres korespondencyjny:
Chwałowice 91,
27-100 Iłża

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Marek KitlińskiPrezes
2.Witold KornakŁowczy
3.Sławomir BurzaSkarbnik
4.Mariusz MarszałekSekretarz

Adres korespondencyjny:
Bierdzież 29,
26-720 Policzna
zubrczarnolas@wp.pl

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Zdzisław GniadekPrezes
2.Damian StańczykowskiŁowczy
3.Grzegorz KołtunSkarbnik
4.Paweł FrasońskiSekretarz


Adres korespondencyjny:
ul. Przytycka 33,
26-600 Radom

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Grzegorz MeuszyńskiPrezes
2.Józef LeśniewskiŁowczy
3.Ryszard BędkowskiSkarbnik
4.Paweł WójcickiSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Ostrowiecka 7/33,
26-600 Radom

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Mirosław MorawskiPrezes
2.Wojciech KamińskiŁowczy
3.Jarosław JakubczakSkarbnik
4.Krzysztof StankowskiSekretarz


Adres korespondencyjny:

Mirowice ul. Brzozowa 11,
05-600 Grójec

 Imię i nazwiskoFunkcja
1.Mieczysław SośniakPrezes
2.Janusz MarkiewiczŁowczy
3.Robert StefanSkarbnik
4.Andrzej SołtysiakSekretarz


Adres korespondencyjny:

ul. Piłsudskiego 78E/13,
05-600 Grójec
www.batalion.com.pl

Koła Niemacierzyste

obwód łowiecki adres korespondencyjny 
538 ul. Ogrodowa 5A05-840 Brwinów
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
505, 514Paweł Szczygiełul. Polnej Róży 1 m 90102-798 Warszawa 1
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
608 ul. Kochanowskiego 3/401-864 Warszawa
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
621 ul. Myśliwiecka 900-459 Warszawa
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
587Henryk Zajęckiul. Piotrkowska 165A26-300 Opoczno
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
520 ul. Grójecka 12702-124 Warszawa
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
579 ul. Koszalińska 405-510 Konstancin Jeziorna
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
513Arkadiusz UtrataOpacz 8505-520 Konstancin Jeziorna
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
622, 623 Lipie ul. Starachowicka 4A27-230 Brody Iłżeckie
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
609, 611 ul. Spółdzielcza 227-200 Starachowice
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
607Dariusz Jaworskiul. Zwycięzców 1226-110 Skarżysko-Kamienna
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
615, 616 ul. Majówka 2027-200 Starachowice
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
618 ul. Koncertowa 9/302-787 Warszawa
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
550Andrzej Piekarskiul. Panny Wodnej 2804-864 Warszawa
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
534Waldemar WikowskiBrzóza Aleja Lipowa 4026-903 Głowaczów
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
572 ul. Świerkowa 905-430 Pogorzel
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
525Krzysztof Szymańskiul. Nowoursynowska 171A/302-787 Warszawa
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
524 ul. Szkolna 18405-110 Jabłonna
obwód łowiecki adres korespondencyjny 
487 Michałówek 8R05-462 Wiązowna