Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

 Funkcja w zarządzieImię i nazwisko
1Przewodniczący OZDSot Tomasz
2Zastępca Przewodnicz.Potocki Paweł
3Zastępca Przewodnicz.Kwiatkowski Krzysztof
4Zastępca Przewodnicz.Adamczyk Marzanna
5SekretarzKustrzepa Jerzy


Delegaci

Lp.
Koło Łowieckie
Delegaci
1Batalion GrójecJamróz Zbigniew
2Batalion GrójecSołtysiak Andrzej
3Bażant PionkiBurza Mirosław
4Bażant RadomKołtun Grzegorz
5Bażant RadomKnop Józef
6Bażant WarkaKościanek Robert
7Bażant WarkaPrzybylski Sławomir
8Bór GrójecMadej Dariusz
9Cyranka GrójecMaciak Adam
10Cyranka GrójecLech Jacek
11Daniel RadomGołębiowski Piotr
12Darz Bór BiałobrzegiNowak Mirosław
13Darz Bór BiałobrzegiKozłowski Jan
14Drop WolanówDzik Antoni
15Drop WolanówWilczyński Mateusz
16Dzik GościeńczyceJędrzejewski Daniel
17Dzik Kolonia OssaKmieciak Marian
18Dzik Nowe MiastoStrzelecki Albert
19Dzik Nowe MiastoStrulak Edmund
20Dzik PrzysuchaCzubak Mirosław
21Dzik PrzysuchaSzymański Wojciech
22Głuszec RadomPotocki Paweł
23Jenot GrójecGietka Grzegorz
24Jenot GrójecStefan Kołacz
25Jenot OdrzywółKlocek Konrad
26Knieja DobieszynBociarski Marcin
27Knieja DobieszynUtnicki Wojciech
28Krępianka LipskoKwiatkowski Krzysztof
29Krępianka LipskoSzmajda Karol
30Kuropatwa ZwoleńOleksik Marcin
31Kuropatwa ZwoleńŚwięcki Paweł
32Las RadomPiotrowski Marcin
33Lis RadomWójcik Jerzy
34Lis RadomSaletra Roman
35Łoś KozietułyDziuba Jacek
36Łoś KozietułyWasilewski Maciej
37Łoś RadomRozborski Robert
38Łucznik RadomBanaczek Zbigniew
39Łucznik RadomGrosicki Tomasz
40Niedźwiedź WierzbicaAdamczyk Zbigniew
41Oczeret RadomGlogier Rafał
42Ogar SułkowiceSosiński Piotr
43Ogar SułkowiceWłodarski Wojciech
44Ostoja RadomKowalczyk Hubert
45Piżmak RadomGrzelka Leszek
46Powiślak LipskoGębka Waldemar
47Proch PionkiKustrzepa Jerzy
48Przepiórka SiennoFigura Zbigniew
49Przepiórka SiennoWoś Michał
50Przesmyk ZwoleńWlazło Wiesław
51Rosomak RadomBiałkowski Janusz
52Rosomak RadomSot Tomasz
53Rosomak RadomMichalewski Sławomir
54Róg CiepielówNiebrzydowski Artur
55Ryś RadomKucharczyk Mateusz
56Ryś RadomMroczkowski Artur
57Sarna Nowe MiastoWalczak Damian
58Sarna Nowe MiastoGrochal Grzegorz
59Soból SzydłowiecAdamczyk Marzanna
60Sokół GrójecBetcher Arkadiusz
61Sokół PionkiBzdzikot Robert
62Sokół w PrzysuszeSkłodowski Zenon
63Sokół RadomHajduk Włodzimierz
64Sokół RadomBarwicki Paweł
65Szarak KozieniceGrzegorz Skowroński
66Szarak KozieniceKwieciński Lech
67Szarak RadomAdamczyk Jacek
68Szarak RadomStolarek Marek
69Szarak RadomMichalski Jacek
70Św. Hubert RadomPiotrowski Andrzej
71Trop BiałobrzegiPastuszka Artur
72Urocz. Biele KozieniceDulski Wojciech
73Wrzos RadomPrzysucha Andrzej
74Wrzos RadomSzczepanowski Ireneusz
75Zamek IłżaGieraziński Jerzy
76Żubr CzarnolasJaworski Radosław
77Cyraneczka WarszawaWasiak Marcin
78Hermes WarszawaMisiak Tadeusz
79Jeleń Ożarów Maz.Narożnik Piotr
80Knieja OpocznoNIE WYBRANY
81Lasy WarszawaRąbkowski Marek
82Łoś StarachowicePatyk Michał
83Łoś WarszawaBołtucki Zbigniew
84Mirków JeziornaSzczepaniak Marcin
85Nemrod MałyszynOfman Lech
86Nr 2 „Spłonka” SkarżysPiotrowski Andrzej
87Pilica WarszawaMaciąg Paweł
88Poroże WarszawaMucha Piotr
89Prac. Nauki W-waWilkowski Waldemar
90Sokół 127 WarszawaRek Zbigniew
91WKŁ Cytadela W-waLech Marek
92WKŁ Pobudka W-waStarzyk Dariusz
93WKŁ Sokół W-waPiliszek-Słowiński Jarosław Wiktor
94NiestowarzyszeniWolszczak Waldemar
95Knieja WarkaMatulko Jerzy
96Jaźwiec StarosiedliceSwat Zbigniew
97Traper PieńkiGibała Artur
98Szary IłżaJaśkiewicz Marta
99Basior RadomKubik Ireneusz
100Hubert w LipskuSzczypiór Andrzej


Zespół Nadzorczo-Kontrolny

 Imię i nazwiskoFunkcja w zarządzie
1Wlazło WiesławPrzewodniczący
2Adamczyk ZbigniewCzłonkowie
3Dulski Wojciech 
4Gębka Waldemar 
5Grosicki Tomasz 


Kapituła Odznaczeń

 Imię i nazwiskoFunkcja w zarządzie
1Szymański WojciechPrzewodniczący
2Piotrowski AndrzejZastępca
3Białkowski JanuszSekretarz
4Madej Dariusz 
5Kustrzepa Jerzy 
6Przysucha Andrzej