Zawody ,,Zakończenie sezonu”

Zawody ,,Zakończenie sezonu”

Na strzelnicy myśliwskiej w Piastowie 23 października br. odbyły się zawody strzeleckie ,,Zakończenie sezonu”, na które przybyło  ponad trzydziestu strzelców. Choć pogoda typowo jesienna chłodna i deszczowa to aura zawodów i współzawodnictwo odbyło się w koleżeńskiej atmosferze. 

Zawodnicy brali udział w trzech konkurencjach śrutowych a nagrodą główną za zajęcie pierwszego miejsca była lornetki Delta Optical, ufundowana przez Łowczego Okręgowego w Radomiu.  

MiejsceNazwisko i imięWynik TRAPWynik SKEETWynik MOPWynik Końcowy
1Kubik Bartosz85100120305
2Grzybowski Dominik75100115290
3Tomala Sławomir7095115280
4Trepkowski Jacek6585120270
5Krawczyk Paweł7585110270
6Grzyb Marek8580105270
7Połeć Kamil7590100265
8Banaszek Wojciech 7085110265
9Oleksik Marcin7585105265
10Sot Tomasz7585100260
11Nowicki Paweł759090255
12Jaczyński Waldemar7080100250
13Barszcz Mateusz 6080110250
14Barwicki Paweł6080110250
15Kubik Ireneusz6565115245
16Dudek Michał757590240
17Wójcik Tomasz707595240
18Górski Łukasz608095235
19Grzybowski Zbigniew858065230
20Skrzek Łukasz707585230
21Mężyk Hubert608580225
22Piotrowski Marcin607590225
23Kołodziejczyk Łukasz707085225
24Mazur Patryk707085225
25Ulanowski Waldemar607090220
26Zieliński  Waldemar557095220
27Ptaszek Krystian606595220
28Kozłowski Piotr656095220
29Wiosna Adrian6550105220
30Olender Robert408095215
31Kozłowski Jan 606575200
32Winiarski Dariusz506090200
33Warchoł Jacek556570190
34Żyłka Tadeusz605065175